Ансамбль пісні і танцю Грузії RUSTAVI

19 апреля 2022, 19:00

Київ, КПИ

от 350 грн.

Событие прошло!

RUSTAVI: Грузинський танцювальний ансамбль, хор і оркестр у Києві!

Кияни давно люблять ансамбль RUSTAVI і завжди з нетерпінням чекають нових гастролей цього видатного колективу. RUSTAVI знову в Києві вже зовсім скоро — 19 квітня 2022 року! RUSTAVI є унікальними у своєму поєднанні танцювального шоу з живим оркестром і чоловічим хором.

Державному академічному ансамблю пісні і танцю RUSTAVI — більше ніж 50 років. Ансамбль є найсильнішим танцювальним і вокальним колективом Грузії. Біля його витоків стояв Анзор Еркомаішвілі — видатний професіонал в галузі народної музики, співак і фольклорист.

З момента свого заснування RUSTAVI провів більше ніж 5000 концертів у 80 країнах. Виступи проходили в таких престижних залах, як Royal Albert Hall, Queen Elizabeth Hall в Лондоні, Olympia в Парижі, Carnegie Hall в Нью-Йорку, Concertgebouw в Амстердамі.

Кожен співак ансамблю володіє мистецтвом грузинського багатоголосся і як соліст, і як учасник хору. У RUSTAVI співають представники різних регіонів Грузії, і до репертуару ансамблю включено мелодії цих країв з унікальним, характерним тільки для них звучанням. Танцюристи RUSTAVI віртуозно виконують весільні та військові танці, ліричні, обрядові й запальні сольні номери.

RUSTAVI, чекаємо в Києві! Гаумарджос Сакартвелос — хай живе Грузія!

Скоро в КПИ

Територія А

17.09,19:00

Київ
КПИ

Nazareth

27.10,19:00

Київ
КПИ

chat
circle Напишіть нам close