-

Kyiv Modern Ballet. Маленький принц. Pаду Поклітару

09 листопада 2024, 18:00

Київ(МЦКМ)

Купити квитки

Опис події

Kyiv Modern Ballet. «Маленький принц» Pаду Поклітару в Києві! На сцені Жовтневого палацу в Києві - сучасна постановка незрівнянного Раду Поклітару «Маленький принц» у виконанні «Київ Модерн балет».ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ СУЧАСНИЙ БАЛЕТ «МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ» В КИЄВІ?Нова робота знаменитого колективу подарує дивовижні емоції.Ви побачите неймовірну інтерпретацію відомої філософської історії в постановці Раду Поклітару.Сучасний балет «Маленький принц» підкорить поєднанням симфоній Моцарта і українських колискових.KYIV MODERN BALLET ІЗ СУЧАСНИМ БАЛЕТОМ «МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ» В КИЄВІЗапрошуємо вас в Жовтневий палац на дивовижну постановку приголомшливого Раду Поклітару «Маленький принц». Перфоманс підкорить поціновувачів сучасного мистецтва. Неймовірна хореографія і всеосяжна емоційність балету подарують незабутні враження.

Замовте квитки вже сьогодні.

«МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ» PАДУ ПОКЛІТАРУ В ПОСТАНОВЦІ «КИЇВ МОДЕРН БАЛЕТ» НА СЦЕНІ ЖОВТНЕВОГО ПАЛАЦУСюжет нового спектаклю – нове нестандартне прочитання традиційної історії. Вам відкриється багатий внутрішній світ Маленького принца, чиї подорожі до незвіданого подарують глибокі інсайти. Переоцінюються «скарби» світу дорослих і особлива увага приділяється простим, але вкрай важливим для людини речам.

«Маленький принц» в постановці «Київ Модерн балет» - це чудові рішення хореографа, ексклюзивні костюми і декорації, використання 3D-відеомаппінгу, приголомшливе музичне оформлення і неповторна пластика артистів.

*