Підпільний стендап на трьох

06 грудня 2023, 18:30

Київ, Underground Standup Club

грн.

Событие прошло!

Опис події

Запрошуємо вас на вечір сміливої комедії від Підпільного Стендапу. Це відмінна можливість добряче посміятись та познайомитись зі стендапом, якщо ви ще не знайомі з цим жанром.

"Underground Standup Club" - легендарне місце, де “Підпільний” виступає щодня. Саме тут з 2016 року “кується” справжня українська стендап комедія. До Ваших послуг кухня та бар, тож можна доповнити вечір смачними стравами та напоями.

20% від зібраних коштів будуть надіслані на потреби Сил Оборони.

У цей вечір виступатимуть:- Василь Байдак. Актор театру абсурду «Горобчик», учасник та переможець телешоу «Ліга Сміху», двічі переможець другого і четвертого незалежного всеукраїнського Stand Up фестивалю.- Ігор Нерівний. Стендап-комік, ліберал, відомий подкастер.- Олександр Качура. Учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших Підпільних стендап вечірок.

Отже:Дата/час: 06.12, 18:30;Локація: вул. Золотоворітська 15, Underground Standup Club;

*початок о 18:30.*вхід для бійців ЗСУ та ТРО - безкоштовний (за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv)*мова заходу - українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.